O MNIECześć!
Nazywam się Karolina, mam 22 lata i studiuję we Wrocławiu. Na ogół jestem uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia osóbką, która szczęście odnajduje w tych najprostszych rzeczach - filiżance kawy, spacerach o zachodzie słońca czy spotkaniach z najbliższymi. Każdego dnia celebruję życie i jestem wdzięczna Bogu za wszystko, co mnie spotyka.

Odkąd załapałam podróżniczego bakcyla, zawsze staram się mieć zaplanowaną podróż w zanadrzu. W ciągu swojego życia zdążyłam mieszkać w Wielkiej Brytanii, Chorwacji, a we wrześniu przeprowadzam się do Bolonii! Uwielbiam obserwować ludzi i świat, a moje przemyślenia serwuję w ulubionej formie felietonów.

Jestem przedstawicielką nurtu uważnego życia, które mimo pierwszego skojarzenia, nie ma jednak nic wspólnego z nudą! Zabiorę Cię w najpiękniejszą podróż zwaną życiem, przez łąki i lasy, morza i góry, w najdalsze zakątki. Pokażę Ci, że mając tak niewiele, mamy tak naprawdę wszystko - trzeba tylko nauczyć się to dostrzegać. Odkrywam przed Tobą swoją miłość do świata i niewinne radostki z kobiecości. Brzmi zachęcająco? Czytaj mnie przy kawie i croissancie  ♥